Mitra World

 

15.000 m² alana yayılan ve ocaktan gelen taş blokların kesim, yüzey hazırlığı, epoksi uygulama, boyutlandırma gibi işlemlerden, şantiyelere gidişlerine dek geçen tüm üretim süreçleri Mitra’nın üretim tesisinde global kalite standartlarında gerçekleştiriliyor. Ancak Mitra, taş sektörünün profesyonellerine bunlardan çok daha fazlasını sunuyor.

Mitra, taş sektörünün iki kutbunu oluşturan taş ocağı sahipleriyle mimar ve müteahhit gibi projelerinde taş yüzeyler yaratan kişileri bir araya getiren buluşma noktası olma misyonuna hayat veriyor.

Tıpkı 365 gün süren bir sektör fuarı işlevini yerine getirerek, büyük talep gören taş rezervlerinin olduğu bir coğrafyanın lojistik merkezi konumundaki İstanbul’un lojistik imkanlarını değerlendirerek sektörünün profesyonellerini buluşturuyor.

 

Bu amaca hizmet etmek için özel olarak projelendirip hayata geçirilen merkezine Mitra World adını veriyor. Mitra World taş sektörünün bütün ihtiyaçlarına cevap vermek için özel olarak tasarlandı ve hayata kavuştu.

Mitra World’e gelen sektör profesyonelleri,

  • Bloktan bitmiş ürüne taş kesim ve işleme işlemlerinin hepsinin gerçekleştiği son teknoloji üretim tesisine,
  • Kesim işlemlerinin tamamlanma sürecini beklerken ofis işlerini gerçekleştirebilecekleri ortak çalışma alanına,
  • Tasarımları için seçtikleri taşlar hakkında taş üreticileriyle toplantı yapabilecekleri toplantı odalarına,
  • Dünyanın herhangi bir köşesiyle toplantı gerçekleştirebilecekleri online görüşme kabinlerine,
  • İhtiyaç doğduğunda kullanabilecekleri kiralık ofislere,

İşlerini daha iyi bir noktaya taşımak için ihtiyaç duyabilecekleri her ortama kavuşabilecekleri ayrıcalıklara ulaşabiliyor.

 

Üretim Alanları

Mitra, 2020-21 yılı sertifikalara sahip, en son teknoloji SIMEC teknolojisiyle blok üründen boyutlandırmaya anahtar teslimi doğal taş üretimi hizmeti veren entegre bir merkezdir.

Hem teknolojik imkanlarıyla hem taş işlemede uzman kadrosunun uzman işçiliğiyle ürün kalitesinde fark yaratan Mitra’nın üretim kapasitesini aşağıda yer alan linklerden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

 Üretim Alanları

Ortak Çalışma Alanları

 Ortak Çalışma Alanları

Mitra World giriş katında yer alan ve 84 kişinin aynı anda çalışmasına imkan tanıyan ortak çalışma alanı, ocak sahipleriyle görüşmek, siparişini verdiğiniz taşların üretimini takip etmek gibi sebeplerle gerçekleştirebileceğiniz Mitra ziyaretlerinizde çalışmalarınızı aksatmadan sürdürebilmeniz için hizmetinizde.

Toplantı Odaları

Pek çok fonksiyonla doğal taş sektörüne hizmet vermek amacıyla inşa edilen Mitra World’de 1’i 14, 2’si 8’er kişilik toplam 3 adet toplantı odası bulunuyor.

Taş ocağı sahipleriyle projeleri için taş arayışında olan inşaat dünyası profesyonellerini bir araya getirmek ve Mitra’nın üretim imkanlarını değerlendirerek hızlı ve efektif bir planlama süreci gerçekleştirmek amacıyla Mitra World toplantı odaları, taş sektörünün hizmetinizde.

 Toplantı Odaları

Online Görüşme Kabinleri

 Online Görüşme Kabinleri

Mitra’ya gerçekleştireceğiniz ziyaretleriniz iş temponuzu aksatmasın düşüncesiyle kurulan Mitra World online görüşme kabinleriyle dünyanın dört bir köşesiyle online toplantı gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralık Ofis Çözümleri

Mitra’da bulunduğu süre boyunca çalışma süreçlerinde özel alan ve konsantrasyon gereksinimi olan profesyonellerin ihtiyaçlarına özel tasarlanan 11 adet ofisle Mitra World içinde kişisel çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

 Kiralık Ofis Çözümleri

Destek Hizmetlerimiz

 Destek Hizmetlerimiz

Mitra World ziyaretlerinizde iş performansınızı yükseltmek için Mitra’nın tüm desteği yanınızda…