MİTRA

Biz Kimiz

Yenilikçi düşünce yapısını temel ilke edinmiş, çözüm odaklı yaklaşımımız ve Mitra vizyonuyla her gün daha iyisi için çalışıyoruz.
Sektörde ki en yüksek kaliteye sahip, İtalyan Simec makinelerinin getirdiği hızlı ve güvenli kesim işlemlerine sahip Mitra, çözüm ortaklarına güvenilir çözümler üretmeye devam ediyor. Mitra Mermer, ilk günden beri kendini hep bir adım ötesine taşıma gayretinin verdiği sorumlulukla, müşterilerine verdiği değerle onları mükemmele ulaştırmaya hedefliyor.
Play Videoyu İzle

Neden Mitra?


Çünkü geniş makine parkur alanı ve İtalyan Simec Makinelerinin getirdiği avantajıyla, inovatif çözümler üreterek en iyi hizmeti sağlıyor.

 • İnovatif
  Mitra Mermer, teknolojik gelişmeler ve çağın getirdiklerini her zaman en yakından takip ediyor ve bu alanda kendini sürekli geliştiriyor. Her gün bir önce ki günden daha gelişmiş bir firma olarak bu yolda öncü olmaya devam ediyor.
 • Sürdürülebilirlik
  Mitra Mermer, çevre koruma politikasıyla doğanın nimetlerinden en faydalı şekilde yararlanmayı kendine görev edinmiştir. En az atık kampanyasını destekliyor ve çevreci yaklaşımıyla örnek olarak gösterilmeyi hedefliyor.
 • Kültürel Yaklaşım
  Mitra Mermer, yenilikçi yaklaşımların yanında kültürel değerlere de çok fazla değer veren firmaların başında gelmektedir. Kültürel çizgileri ve değerleri oluşturan parçaları da sizlere sunmaya devam ediyor.
 • Şeffaflık
  Mitra Mermer, sahip olduğu tüm değerlere ve ilkelere erişimin şeffaf olduğu bir ortamda çalışmalarını sürdürüyor ve sürdürmeye devam edeceğinin sözünü sizlere veriyor.